Фото дня


Чоповицький ЗНВК «Гімназія – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»

Навчальні заклади

Чоповицький ЗНВК «Гімназія – загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»
смт. Чоповичі вул.Леніна,42
7-31-46
Перегуда Віктор Петрович 1967 Київ педінститут, 1997

Вчитель історії

1998
Малинівський ЗНВК «Школа-сад» І-ІІІ ст.
с. Малинівка
5-25-36
Бех Леонід Іванович 1959 Київ, педінститут, 1989 Вчитель історії, суспільство-знавства 2001
Недашківська ЗОШ І-ІІІ ст.
с. Недашки
9-51-40
Зінькова Галина Ростиславівна 1963 ЖДПІ, 1985 Вч. рос.мови та літ-ри 1994
Ново-Вороб’ївський ЗНВК «Школа-сад» І-ІІІ ст.
с. Нові Вороб’ї
9-12-40
Лісовський Костянтин Іванович 1950 ЖДПІ, 1984 Вч. математики 1986
Пиріжківський ЗНВК «Школа-сад» І-ІІІ ст.
с. Пиріжки
9-32-40
Кабалюк Олександр Іванович 1963 ЖДПІ, 1986 Вч. хімії, біології 1992
Скуратівська ЗОШ І-ІІІ ст.
с. Скурати
6-33-40
Свенцицький Анатолій Аркадійович 1946 ЖДПІ, 1968 Вч. фізики 1989
Українківська ЗОШ І-ІІІ ст.
с. Українка
6-52-35
Тимошенко Василь Іванович 1956 Івано-Франк. ДПІ, 1979 Вч.історії 2006
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Гранітне
9-53-11
Давиденко Любов Андріївна 1953 ЖДПІ, 1976 Вч. біології, хімії 1990
Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.
с. Луки
9-54-40
Галицька Зоя Василівна 1958 Київ ДПІ,  1982 Вч.історії 2002
Будо-Вороб’ївська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Будо-Вороб’ї
9-92-40
Мазур Ольга Василівна 1983 ЖДУ, 2004 Вч.історії 2009
Ворсівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Ворсівка
9-22-38
Іванова Світлана Олексіївна 1949 Київ ДУ, 1973 Вч. біології, хімії 2000
Вишівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Вишів
9-56-16
Самородова Галина Броніславівна 1972 Переяслав-Хмельн. ДПІ, 1996 Вч.укр.мови та літ-ри 2000
Владівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Владівка
9-52-40
Устименко Таміла Петрівна 1969 Пер-Хмельн. філіал КДПУ,1992 Вч. рос.мови та літ-ри 2001
Головківська ЗОШ І-ІІст.
с. Головки
9-62-73
Крестельська Ганна Іванівна 1958 ЖДПІ, 1981 Вч. математики, фізики 2004
Горинська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Горинь
6-12-40
Бідун Тетяна Петрівна 1967 Київ ПІ,1990 Вч. історії, суспільствознавства 2004
Дубрівська ЗОШ І-І ст.
с. Діброва
9-03-40
Науменко Роза Миколаївна 1943 ЖДПІ,1966 Вч. математики, креслення 1984
Іванівська ЗОШ І-ІІ ст
с. Іванівка
9-57-10
Олексієнко Зінаїда Антонівна 1947 ЖДПІ,1974 Вч. укр.мови і літ-ри 1982
Йосипівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Йосипівка
9-93-40
Марчук Людмила Іванівна 1949 ЖДПІ,1969 -«- 2001
Ксаверівський НВК «Школа-сад» І-ІІ ст.
с.Ксаверів
9-55-40
Андрієнко Василь Миколайович 1967 Пер-Хмельн. філіал КДПУ,1991 Вч. фізичної культури 1996
Лумлянська ЗОШ І-ІІ ст
с. Лумля
9-82-24
Расков Павло Олексійович 1947 Ніжин ПІ, 1970 Вч. біології, хімії 1986
Любовицька ЗОШ І-ІІ ст.
с.Любовичі
6-32-71
Богданець Микола  Петрович 1960 Рівненський ДПІ, 1984 Вч.фізики 2009
Морозівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Морозівка
6-34-40
Зоря Ольга Юхимівна 1947 Ніжин ДПІ Вч.біології та хімії 2007
Пристанційна ЗОШ І-ІІ ст.
с. Пристанційне
6-35-12
Клименко Леся Костянтинівна
Слобідська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Слобідка
6-36-36
Ібрагімова Галина Іванівна 1967 ЖДПІ,1989 Вч. математики 2001
Устинівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Устинівка
6-31-40
Завадська Любов Олексіївна 1964 ЖДПІ, 1986 Вч. математики 2003
Шевченківська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Шевченкове
6-22-40
Степанчук Галина Володимирівна 1961 ЖДПІ,1981 Вч. математики 1987
Щербатівська ЗОШ І-ІІ ст.
с. Щербатівка
9-72-18
Лось Галина Михайлівна 1945 ЖДПІ,1970 Вч. укр.мови і літ-ри 2003
Федорівський НВК «Школа-сад» І ст.
с. Федорівка
6-92-30
Дубровська Наталія Миколаївна 1969 ЖДПІ,1988 Вч.поч.класів, викладач рос.мови 2001
Д/с «Капітошка» с.Українка
с.Українка Тетерська Катерина Михайлівна 1954 Бердичів педучилище Вихователь д/с 2006
д/с «Дзвіночок» смт.Гранітне
смт.Гранітне
9-53-97
Олефіренко Леся Василівна 1974 Житомир ДПУ Вч.початко-вих класів 2007
Районна ДЮСШ
м.Малин Тищенко Анатолій Іванович 1968 Київ ДПІ, 1999 Вч.загально-технічних дисциплін 2007

google Малинівський ЗНВК Йосипівська ЗОШ І - ІІ ступенів www.metodist-r.ucoz.ru/ Малинська РДА Український центр оцінювання якості освіти Малинська районна рада